کد خبر: 26449 | تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ | بدون نظر |   |

امام جمعه مشگین‌شهر؛

هفته دولت هفته بزرگداشت دولت است تا در این ایام از زحمات دولت مردان قدردانی شود

خیاو نیوز:حجت الاسلام رضا باوقار امام جمعه مشگین‌شهر در دیدار با کارکنان دولت ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: شهیدان رجایی و باهنر با وجود اینکه در مدت زمان کوتاهی بر سر مسئولیت بودند اما آثار ارزشمندی بر جای گذاشتند که بعد از گذشت سال‌ها همچنان در یادها جاری است.

وی افزود: در جمهوری اسلامی ایران هر فردی که در مسئولیت قرار گرفته است ۷۰ نفر در حفظ این مسئولیت در نظام خون داده‌اند لذا باید ارزش و جایگاه این مسئولیت حفظ شود.

وی خاطر نشان کرد: هفته دولت هفته بزرگداشت دولت است تا در این ایام از زحمات دولت مردان قدردانی شود.

حجت الاسلام باوقار گفت: مسئولان در این نظام خادم ملت هستند لذا لازم است مسئولان از این فرصت استفاده کرده گزارش عملکردی به مردم ارائه دهند تا علاوه بر امیدواری مردم، پشتیبانی آنان را نیز جذب کنند.

وی افزود: هفته د ولت فرصتی است تا با مروری بر کارنامه یک ساله خود کم و کاستی ها را شناسایی و در جهت رفع این کاستی‌ها تلاش مضاعف شود.

وی تاکید کرد: خدمات نظام ودولت باید اطلاع رسانی شود اما نباید سیاه نمایی و یا سفید نمایی صورت گیرد تا قضاوت و ارزیابی‌ها به صورت عادلانه انجام شود.

وی ادامه داد: مسئول در نظام اسلامی باید مردمی باشد و در ارزیابی عملکردها باید توصیه‌های مقام معظم رهبری را مد نظر قرار داد تا به صورت عادلانه قضاوت شود.

امام جمعه مشگین‌شهر در خصوص فیش‌های نجومی گفت: در این خصوص مطالبات مردمی از سازمان بازرسی و دیوان محاسبات کشور موجب شد تا این فیش‌ها علنی شود در حالی که اگر از سازمان بازرسی و دیوان محاسبات به موقع عمل می‌کردند و جلو این اقدامات گرفته می‌شود چنین مشکلاتی در کشور به وقوع نمی پیوست.

وی افزود: اگر امروز یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بر زبان‌ها جاری است علت این است که آنان از مسئولیت برای خود کیسه ندوخته بودند، شهید رجایی از دستفروشی معلم شد، و از معلمی وزیر  و از وزارت به رئیس جمهوری رسید اما در طول این مدت و این مسئولیت‌های اتفاق جدیدی در زندگی وی اتفاق نیافتاد و تمام فرصت خود را در اختیار مردم گذاشته بود و این امر موجب ماندگاری آنان شده است.

وی ادامه داد: افرادی که دست به این اقدام زده بودند خائن به نظام و شهیدان بودند که باید در قبال کاری که کرده بودند پاسخگو باشند.

حجت السلام باوقار تاکید کرد: در ارائه گزارش عملکرد آمار و فعالیت‌های واقعی به مردم ارائه شود تا مردم نیز ان آمار را در زندگی روزمرعه و جامعه احساس کنند.

وی در خصوص اشتغال جوانان گفت: معضل اشتغال در طول دولت‌های مختلف وجود داشت اما باید مورد توجه دولت مردان قرار گیرد و چاره‌ای برای این مشکل داشته باشند.

انتهای پیام/اورامی

تصاویر بیشتر برای مطلب:
هرگونه کپی برداری از خبرهای این سایت، تنها با ذکر نام خیاونیوز و کد خبر موردنظر مجاز است.
کد این خبر: 26449


ارسال نظر

- دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خیاونیوز در وب سایت منتشر خواهد شد. با توجه به تعداد زیاد نظرات، روند بررسی و تائید نظرات ممکن است مدتی به طول انجامد.
- نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی شوند.
- نظراتی که غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


----------------------------------------------------------
همه اخبار